Wypełnij formularz online
Area Manager (poszukujemy pracowników w wielu miastach - sprawdź!)
umowa o pracę
Miejsce pracy: 1. Kraków, 2. Gdańsk, 3. Opole, 4. Lublin, 5. Łódź, 6. Bielsko-B., 7. Bydgoszcz, 8. Zielona Góra

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Niezbędna wiedza i doświadczenie w zarządzaniu Regionem w branży finansowej, finansowej poza bankowej lub ubezpieczeniowej
  • Doświadczenie w pracy z agencjami kredytowymi oraz w zarządzaniu na odległość
  • Komunikatywność
  • Otwartość
  • Charyzma
  • Zaangażowanie
  • Umiejętności przywódcze
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy własnej i zespołu oraz ich skuteczne egzekwowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wynikiem
  • Zdolność myślenia analitycznego
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

Zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych wskaźników ekonomicznych, ilościowych, jakościowych, rzeczowych
  • Osiąganie miesięcznych planów sprzedaży
  • Odpowiedzialność za realizację poszczególnych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego
  • Nadzorowanie pracy podległego Regionu
  • Prowadzenie szkoleń dla Doradców Klienta oraz Kierowników Rejonu
  • Uczestniczenie w rekrutacji pracowników swojego Regionu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pakiet benefitów
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w strukturach międzynarodowej firmy finansowej

 APLIKUJĄC WPISZ NAZWĘ MIASTA

Przejdź dalej