Wypełnij formularz online
Współpraca w ramach obsługi Klienta (Bielsko-Biała)
umowa zlecenie
Miejsce pracy: Centrala Spółki, Bielsko-Biała

Wymagania:

- wykształcenie średnie
- komunikatywność i dobra dykcja
- inicjatywa, energia, zapał do pracy
- znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków

Dołączając do nas, będziesz zajmować się:
- profesjonalną, telefoniczną obsługą klientów zgłaszających się do firmy
- informowaniem klientów o produktach i usługach firmy
- wprowadzaniem danych do wewnętrznych systemów

Oferujemy:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
- umowę zlecenie w Centrali firmy, z bardzo dobrą stawką godzinową - 12zł; możliwe alternatywne wynagrodzenie, uzależnione od wyników (bardziej atrakcyjne :)
- doskonałą atmosferę pracy
- współpracę z młodym, dynamicznym zespołem

Dlaczego warto z nami współpracować?
Jesteśmy świadomi, że największym kapitałem firmy są jej pracownicy i współpracownicy, dlatego szczególny nacisk kładziemy na dobór kadry. Stale dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszej załogi. Zyskuje na tym firma, jej klienci oraz sam pracownik. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń, szkolenia i wsparcie merytoryczne.

Przejdź dalej