Wypełnij formularz online
Programista PHP (Bielsko-Biała)
umowa o pracę
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania:

W związku z rozwojem naszej Spółki i potrzebą rozbudowania teamu Programistów, poszukujemy Programisty PHP

Profil naszego Programisty:

  •  Min. 1 rok doświadczenia
  •  Znajomość PHP 7 i programowania obiektowego
  •  Znajomość framework Symfony2
  •  Umiejętność budowy zapytań TSQL (praca z silnikami MSSQL, MySQL, PostgreSQL)
  •  Znajomość HTML, CSS, J a v a S c  r i p t, PHPStorm
  •  Terminowość, dokładność i własna inicjatywa
  •  Umiejętność współpracy w zespole

Zakres obowiązków

Co będzie Twoimi zadaniami?

  •  Rozwój i optymalizacja wewnętrznych systemów Spółki
  •  Budowa nowych rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie, wspierające działanie Spółki
  •  Uczestnictwo w dużych, międzynarodowych projektach
  •  Współpraca z zespołem Programistów

Oferujemy:

Masz swoje wymagania?

Doskonale to rozumiemy! Spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne – dołożymy wszelkich starań, żebyś w pełni poznał swoje zadania!
  • Zdobywanie bardzo cennego doświadczenia zawodowego – pracuj z najlepszymi i buduj swoją wiedzę!
  • Udział w ambitnych,  międzynarodowych projektach IT i współtworzenie nowatorskich narzędzi – realizuj zadania wysokich lotów!
  • Fachowe szkolenia zgodne z Twoim profilem zawodowym – wiemy, że rozwój umiejętności to coś, czego absolutnie potrzebujesz; zapewnimy Ci to!
  • Możliwość sugerowania rozwiązań i wdrażania pomysłów – doceniamy inicjatywę i kreatywność!
  • Pozytywne środowisko pracy i fajną atmosferę :) – lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas:)?
  • Rozbudowany pakiet benefitów, a wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, imprezy integracyjne, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, zajęcia sportowe dla pracowników i ich dzieci (my kochamy grać w siatkówkę, a nasze pociechy kopią piłkę !), prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu.
  • Klarowny i bardzo atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia kwartalna w postaci 4 dodatkowych wynagrodzeń – nas to motywuje, a Ciebie :)?
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej rynkowo i ciągle rozwijającej się Spółce finansowej – pewny, solidny pracodawca to jest to!
  • Pracę stacjonarną (1 etat) w Bielsku-Białej, w Centrali Spółki – pracuj od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach i miej czas na realizację swoich pasji!
  • Nowe biuro i profesjonalne narzędzia pracy - notebook z SSD + 2 monitory + PHPSTORM.
Przejdź dalej