Wypełnij formularz online
Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej (Bielsko-Biała)
umowa o pracę
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Centrala firmy

Wymagania:

Kogo poszukujemy?

  •  Osoby, która realizowała w ramach swojej pracy zawodowej powyższy zakres czynności i osiągała na tym gruncie satysfakcjonujące efekty
  •  Osoby bezkonfliktowej, posiadającej wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  •  Osoby zorganizowanej i zaradnej, która potrafi samodzielnie kierować swoim harmonogramem pracy
  •  Dodatkowym atutem będzie znajomość rynku finansowego

Zakres obowiązków

Co będzie Twoimi zadaniami?

  •  Planowanie i realizacja kampanii marketingowych
  •  Monitorowanie, analiza i optymalizacja efektów podejmowanych działań
  •  Współtworzenie długoterminowej strategii komunikacji i promocji
  •  Koordynacja kampanii opartych na historii klienta z CRM
  •  Monitoring rynku i działań konkurencji

Oferujemy:

Co możemy Ci zaproponować?

  •  Zatrudnienie na o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się Spółce finansowej
  •  Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej
  •  Udział w ciekawych i rozwojowych projektach marketingowych
  •  Świetną atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  •  Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe i wiele innych)
  •  Niezbędne narzędzia pracy
Przejdź dalej