Wypełnij formularz online
MARKETING EXPERT
Miejsce pracy: praca stacjonarna w Bielsku-Białej (+ delegacje zagraniczne)

Wymagania:

Kogo szukamy?

  • Osoby kreatywnej, dokładnej i posiadającej   rozwinięte umiejętności analityczne
  • Osoby odznaczającej się bardzo dobrą  praktyczną znajomością programu MS Excel
  • Osoby posługującej się językiem angielskim  w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Osoby gotowej na pracę w środowisku międzynarodowym, w tym na delegacje zagraniczne
  • Osoby, która realizowała poniższy zakres czynności w ujęciu praktycznym

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmował?

  • Planowaniem, realizacją i monitoringiem kampanii marketingowych online
  • Optymalizacją procesów sprzedażowych i ścieżek konwersji online (UX/UI)
  • Projektowaniem aktywności marketingowych  dla klientów znajdujących się w CRM
  • Koordynacją międzynarodowych projektów  związanych z marketingiem i produktem
  • Analizą i interpretacją danych dostarczanych przez jednostki lokalne

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się grupie finansowej
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej   (+ delegacje zagraniczne)
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach, dających możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe)
Przejdź dalej