Wypełnij formularz online
Współpraca w charakterze Konsultanta ds. Obsługi Klienta (Bielsko-Biała)
umowa zlecenie
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania:

Jeżeli:
• jesteś zaangażowany i zmotywowany do działania,
• potrafisz budować i podtrzymywać relacje z klientami,
• masz nienaganną dykcję i wysoką kulturę pracy,

Zakres obowiązków

Dołączając do naszego zespołu będziesz zajmował się:
• telefoniczną obsługą połączeń przychodzących i wychodzących,
• weryfikacją  zdolności kredytowej,
• wprowadzaniem wniosków klientów do systemu,

Oferujemy:

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
• bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka godzinowa + liczne konkursy motywacyjne),
• współpracę (umowa zlecenie) z dużą, stabilną, międzynarodową firmą finansową, w młodym zespole,
• godziny zleceń ustalasz indywidualnie ze swoim Managerem,
• możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
• profesjonalne szkolenia produktowe oraz doradcze,
• niezbędne wsparcie merytoryczne.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Jesteśmy świadomi, że największym kapitałem firmy są jej pracownicy i współpracownicy, dlatego kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiedniej kadry, stale dbając o podnoszenie jej kwalifikacji. Zyskuje na tym firma, klienci oraz nasza załoga. Oferujemy atrakcyjny system wynagradzania, szkolenia i wsparcie merytoryczne.

Przejdź dalej