Wypełnij formularz online
Pracownicy Działu Marketingu (Bielsko-Biała)
umowa o pracę
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Centrala firmy

Wymagania:

Do zespołu poszukujemy:

  • Osób interesujących się zagadnieniami związanymi z marketingiem i reklamą,
  • Osób kreatywnych, potrafiących angażować się w wykonywaną pracę,
  • Osób posiadających wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Osób samodzielnych, potrafiących organizować swój czas pracy,
  • Będzie świetnie, jeżeli możesz pochwalić się udziałem w realizacji jakichkolwiek kampanii marketingowych, szczególnie z zakresu marketingu internetowego.

Zakres obowiązków

Dołączając do teamu:

  • Zostaniesz dokładnie wprowadzony w aspekty pracy związane z marketingiem i reklamą,
  • Staniesz się członkiem zespołu organizującego kampanie reklamowe i inne aktywności promocyjne,
  • Będziesz uczestnikiem ciekawych projektów związanych z marketingiem i reklamą.

Oferujemy:

Składając Ci ofertę pracy, zapewnimy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się Spółce finansowej,
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej,
  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne,
  • Ciekawe, rozwojowe zadania umożliwiające podnoszenie kompetencji zawodowych,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe, imprezy integracyjne,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Przejdź dalej